Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Preporuke: filmovi/serije

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Preporuke: filmovi/serije Empty
PočaljiNaslov: Preporuke: filmovi/serije   Preporuke: filmovi/serije Icon_minitimeČet 02 Jul 2015, 23:44

Navedite žanr filma, kratak opis i naravno naziv, ukoliko želite da nešto preporučite članovima.

Ja bih da preporučim seriju American Horror Story(AHS) - ukoliko želite da Vam dam link na kome možete da je gledate, kontaktirajte me u inbox. Ima par sezona, i u svima je drugačije, ali je suština horor i sve su tako odvratne i surove stvari. Preporuke: filmovi/serije Icon_biggrin

Pišite i Vi. Preporuke: filmovi/serije 1670766961
Nazad na vrh Ići dole
filozof
Član foruma
Član foruma
filozof


Postovi : 7
Posao/hobi : Osiguranje, Bezbednost, HR menadzment

Preporuke: filmovi/serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporuke: filmovi/serije   Preporuke: filmovi/serije Icon_minitimeNed 12 Jul 2015, 08:14

Poslednji film koji sam odgledala je Instinct (1999), odlican film, psiholoski triler, Anthony Hopkins u glavnoj ulozi Preporuke: filmovi/serije 1670766961
Nazad na vrh Ići dole
Janja The Animemaniac
Saradnik foruma
Saradnik foruma
Janja The Animemaniac


Postovi : 51
Godina : 24
Lokacija : Beograd, Srbija
Posao/hobi : crtanje, čitanje, gledanje animea

Preporuke: filmovi/serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporuke: filmovi/serije   Preporuke: filmovi/serije Icon_minitimePon 13 Jul 2015, 23:40

Za sve one koji su voleli "Malog princa", preporučujem film "Noć na zvezdanim šinama". To je japanski crtani film, rađen po knjizi koja se u Japanu čita kao lektira... Prilično je neobičan. Inače, mislim da je urađen negde u 70-ima, nije nov.
Nažalost, nikako ne mogu da nađem njegov originalni naziv, ni na engleskom ni na japanskom, ali ću ga naći već, pa ću dodati ovde...
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Preporuke: filmovi/serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporuke: filmovi/serije   Preporuke: filmovi/serije Icon_minitimeUto 14 Jul 2015, 01:10

Takođe preporučujem American Psycho, ne znam koja godina valjda 2000. ali nisam sigurna Preporuke: filmovi/serije 1670766961
Žanr je some kind of horror, mada ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Zlo
Član foruma
Član foruma
Zlo


Postovi : 17

Preporuke: filmovi/serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporuke: filmovi/serije   Preporuke: filmovi/serije Icon_minitimeSub 15 Avg 2015, 22:53

ja preporučujem film "Dead man" .

ovo je jedna od meni najdražih scena :

https://www.youtube.com/watch?v=uvrrNbi1_9M
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Preporuke: filmovi/serije Empty
PočaljiNaslov: Re: Preporuke: filmovi/serije   Preporuke: filmovi/serije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Preporuke: filmovi/serije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Serije
» Vaši filmovi
» Disney filmovi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti :: Film-
Skoči na: