Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Paulo Koeljo

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Paulo Koeljo Empty
PočaljiNaslov: Paulo Koeljo   Paulo Koeljo Icon_minitimeSub 01 Avg 2015, 20:38

Da li ste čitali neke knjige ovog prilično poznatog pisca ? Paulo Koeljo 1670766961 Ja sam uzela od tetke njegovu knjigu "Brida", opis knjige me podseća na sebe pa mi je bila zanimljiva, pa je uzeh, međutim još uvek nisam počela sa čitanjem.

Ima puno poznatih dela. Paulo Koeljo 831869009 Paulo Koeljo 844975233

Želim takođe da pročitam i onu knjigu "Alhemičar" pošto je svi poprilično hvale, da eto vidim šta je i to, i "Veronika je odlučila da umre".

Ako ste čitali, ovde slobodno iznesite svoje utiske, verujem da će mnogima biti korisno čitati ovo. Paulo Koeljo 1670766961
Nazad na vrh Ići dole
Zlo
Član foruma
Član foruma
Zlo


Postovi : 17

Paulo Koeljo Empty
PočaljiNaslov: Re: Paulo Koeljo   Paulo Koeljo Icon_minitimeNed 02 Avg 2015, 19:51

čitao sam te dvije. alk. i veronika. meni su previše plitke i glupe. ali se brzo pročitaju i zabavne su. smao mu je filozofija bezveze.
Bridu nisam čitao

Sviđa mi se ono o narcisu na početku alkemičara
Nazad na vrh Ići dole
 
Paulo Koeljo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti :: Književnost-
Skoči na: