Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
chillashart
Saradnik foruma
Saradnik foruma
chillashart


Postovi : 20
Godina : 38
Posao/hobi : diva

Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Empty
PočaljiNaslov: Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?   Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Icon_minitimeNed 12 Jul 2015, 01:38

Šta mislite o tome ? Da li se "isplati" biti umetnik u današnje vreme ?
Da li vam je vas izraz samo hobi, izduvni ventil ili izvor prihoda?
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?   Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Icon_minitimeNed 12 Jul 2015, 01:42

Iskreno, sva tri, možda ima budućnost možda nema, mada sudeći po tome da broj umetnika raste i da je sve bolje i bolje, biće Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Icon_wink Ja se nadam... Mada retko kad možeš da sretneš negde nekoga svetski poznatnog na -ić :p Međutim moja sestra je jednom osvojila jednu nagradu za pisanje, tamo negde po celoj Evropi su slali i ona je pobedila... Mislim da ima nade u suštini Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? 1670766961

A da li se isplati ili ne, isplati se naravno, samo treba trud, rad i sve se isplati Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Icon_wink
Nazad na vrh Ići dole
filozof
Član foruma
Član foruma
filozof


Postovi : 7
Posao/hobi : Osiguranje, Bezbednost, HR menadzment

Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?   Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Icon_minitimeNed 12 Jul 2015, 08:16

Mislim da se konkretno u Srbiji, objektivno, ne isplati biti umetnik. Umetnost se ovde ne ceni. Nazalost.
Nazad na vrh Ići dole
chillashart
Saradnik foruma
Saradnik foruma
chillashart


Postovi : 20
Godina : 38
Posao/hobi : diva

Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?   Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Icon_minitimeSre 22 Jul 2015, 19:16

filozof ::
Mislim da se konkretno u Srbiji, objektivno, ne isplati biti umetnik. Umetnost se ovde ne ceni. Nazalost.
na zalost samo stanceri imaju love
ja sam svoje crteze pocela da radim kao printove na solje i to mi krenulo
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?   Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Icon_minitimeSre 22 Jul 2015, 19:19

chillashart ::

ja sam svoje crteze pocela da radim kao printove na solje i to mi krenulo

E to mi se mnogo dopada, jako ti je dobra ideja, privucices ih znas kako...
Nazad na vrh Ići dole
anci27
Član foruma
Član foruma
anci27


Postovi : 3

Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?   Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Icon_minitimeSre 05 Avg 2015, 15:16

Mislim da nema..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?   Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mašta - umetnost ?
» Film: Sedma umetnost

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti-
Skoči na: