Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Disney filmovi

Ići dole 
AutorPoruka
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Disney filmovi Empty
PočaljiNaslov: Disney filmovi   Disney filmovi Icon_minitimeUto 14 Jul 2015, 01:27

Disney filmovi 2130683756

Obožavam! Kao mala sam mnogo gledala, ni sada mi nije problem da pogledam. Najdraži mi je ubedljivo The Lion King, i uvek sam se rasplakala na onom delu kada Simbi umire otac. Disney filmovi 3651602463

Koji je vaš omiljeni ? Od ljudi dosta čujem da najviše vole "Mulan" uglavnom... Disney filmovi 1670766961

Ali ne mogu da opišem koliko ih obožavam! Pa mogu 100 puta da ih odgledam, nikada neću ostati ravnodušna. Disney filmovi 1232010007
Nazad na vrh Ići dole
 
Disney filmovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vaši filmovi
» Preporuke: filmovi/serije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti :: Film-
Skoči na: