Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Serije

Ići dole 
AutorPoruka
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Serije Empty
PočaljiNaslov: Serije   Serije Icon_minitimePet 03 Jul 2015, 02:14

Ja serije i ne pratim toliko, međutim sigurno ima puno ljudi koji ih prate. Ovo je tema za Vas Serije 1670766961

Ja sam ranije gledala pred spavanje Two and a half men, Friends, Big Bang Theory i American Horror Story.

Ne mogu da izaberem od te 4 koja mi se najviše dopada jer su sve fenomenalne. Serije Icon_biggrin Inače ovako sam gledala puno serija, ali ove četiri su mi baš zapale za oko pošto su specifične, prve tri su komedije koje me nasmeju do suza, a poslednja je horor koji me je privukao iz nekih privatnih razloga.

Kako Vi stojite sa serijama ?
Nazad na vrh Ići dole
 
Serije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Preporuke: filmovi/serije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti :: Film-
Skoči na: