Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vaš prvi foto-aparat

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Vaš prvi foto-aparat  Empty
PočaljiNaslov: Vaš prvi foto-aparat    Vaš prvi foto-aparat  Icon_minitimeUto 28 Jul 2015, 23:18

Ovo mi je mnogo simpatično hahahaha Vaš prvi foto-aparat  Icon_biggrin Vaš prvi foto-aparat  Icon_clown

Koji je bio vaš prvi foto-aparat ? Moj je bio neki debeo, crn, ne znam ni ja. Slikao je čudno, ali sam ga obožavala, ne znam koja je tačno marka. I dalje ga čuvam.
Nazad na vrh Ići dole
Janja The Animemaniac
Saradnik foruma
Saradnik foruma
Janja The Animemaniac


Postovi : 51
Godina : 24
Lokacija : Beograd, Srbija
Posao/hobi : crtanje, čitanje, gledanje animea

Vaš prvi foto-aparat  Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaš prvi foto-aparat    Vaš prvi foto-aparat  Icon_minitimePet 14 Avg 2015, 00:55

Ja sam tek skoro dobila svoj lični fotoaparat, pre toga je uglavnom bio zajednički u porodici (što ne znači da drugi ne koriste moj fotoaparat).
Beli je i vodootporan, i, što mi je najvažnije, pravi dobre fotografije ^_^
Nazad na vrh Ići dole
 
Vaš prvi foto-aparat
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti :: Fotografija-
Skoči na: