Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da Vi možete dati definiciju umetnosti...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Da Vi možete dati definiciju umetnosti... Empty
PočaljiNaslov: Da Vi možete dati definiciju umetnosti...   Da Vi možete dati definiciju umetnosti... Icon_minitimeSub 04 Jul 2015, 14:55

...koju biste definiciju dali ?
Nazad na vrh Ići dole
chillashart
Saradnik foruma
Saradnik foruma
chillashart


Postovi : 20
Godina : 38
Posao/hobi : diva

Da Vi možete dati definiciju umetnosti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Vi možete dati definiciju umetnosti...   Da Vi možete dati definiciju umetnosti... Icon_minitimeNed 12 Jul 2015, 01:53

odlazak u drugu dimenziju
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Da Vi možete dati definiciju umetnosti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Vi možete dati definiciju umetnosti...   Da Vi možete dati definiciju umetnosti... Icon_minitimeUto 28 Jul 2015, 22:44

Da, na neki način...

Ja bih to opisala kao novi svet, novu dimenziju bez granica, potpunu slobodu.
Umetnost je za mene strast, izbacivanje strasti i strahova pomešanih preko igre, slikanja, crtanja, čega god.

Bežiš iz običnog sveta i ulaziš u novi koji ti sam stvaraš, a onako ushićeno ne znaš ni šta ćeš da stvoriš ali znaš da će da kroz tebe prođe to nešto šta god krenuo da stvaraš.

Mašta.. I mašta je umetnost za mene, i to ona najveća i najbolja. Šta sve mi ljudi možemo sa maštom... Mi letimo, mi bojimo nebo u skladu s našim raspoloženjem, ubijamo ili spasavamo ljude... Dok zapravo samo sedimo na jednoj stolici i cela priča se odigrava u glavi. Um. Simpatična stvarčica.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da Vi možete dati definiciju umetnosti... Empty
PočaljiNaslov: Re: Da Vi možete dati definiciju umetnosti...   Da Vi možete dati definiciju umetnosti... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da Vi možete dati definiciju umetnosti...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kojom vrstom umetnosti se bavite ?
» Zašto nisu navedene sve vrste umetnosti ?
» Koja vrsta umetnosti vas najviše privlači ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti-
Skoči na: