Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pisanje knjige

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimePet 03 Jul 2015, 05:15

Da li ste ikada razmišljali o tome ? Kao što sam već negde spomenula, ja pišem knjigu, odnosno već je na neki način napisana samo dodajem tu još neke detalje, uskoro postajem deo nekog umetničkog društva, pa Vas pitam, da li ste ikada počeli da pisanjem knjige ?

Nebitno da li ste nastavili... o čemu se radilo u Vašoj knjizi ?

Da li uopšte pišete knjigu ?

Nekako mi je glupo ne ostaviti ništa za sobom a samo otići sa ovoga sveta. Zato i jesam umetnik, iz tih razloga, a i da bih izrazila neke stvari kroz tu umetnost.

Pisanje knjige 1670766961
Nazad na vrh Ići dole
Janja The Animemaniac
Saradnik foruma
Saradnik foruma
Janja The Animemaniac


Postovi : 51
Godina : 24
Lokacija : Beograd, Srbija
Posao/hobi : crtanje, čitanje, gledanje animea

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimeSub 04 Jul 2015, 14:23

Ja sam kao pisala neku knjigu... Onda mi se nije dopala pa sam počela iz početka i nikad je nisam završila. Heh...
Nazad na vrh Ići dole
filozof
Član foruma
Član foruma
filozof


Postovi : 7
Posao/hobi : Osiguranje, Bezbednost, HR menadzment

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimeNed 12 Jul 2015, 08:02

Oduvek imam zelju da napisem knjigu, ne bavim se profesionalno knjizevnoscu samo mi je to zelja, mnogi su mi rekli da imam talenat za pisanje i specifican stil pisanja, u poslednje vreme mi ovo bas cesto pada na pamet, par puta sam nesto kao pocinjala i na tome se zavrsilo, nedostatak vremena Pisanje knjige 3651602463
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimeNed 12 Jul 2015, 08:05

Pa polako, korak po korak Pisanje knjige 1670766961 Niko nije uradio sve odjednom... Ja svoju knjigu pišem jako dugo, godinama! I sklapam je u par delova i voila! Samo sad da nađem izdavača... Ali ja verujem da ćeš uspeti Pisanje knjige Icon_wink Pola sata za malo kuckanje imaš sigurno Pisanje knjige 1670766961 A možeš i ovde kod nas u podforumu "Pisci i njihove priče" otvoriti svoj dnevnik i pisati, pa ćeš sklapati u delove. Pisanje knjige 2917950564
Nazad na vrh Ići dole
filozof
Član foruma
Član foruma
filozof


Postovi : 7
Posao/hobi : Osiguranje, Bezbednost, HR menadzment

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimeNed 12 Jul 2015, 08:10

Hvala na podrsci Pisanje knjige 1670766961
Kog zanra je tvoja knjiga?
P.S. Forum mi se bas dopada, odlicna ideja! Pisanje knjige Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimeNed 12 Jul 2015, 08:59

Pa nešto nalik autobiografiji, samo nije baš to-to. Par pričica u kojima izbacujem neke 'besove' iz sebe, ali sa puno metafora, sarkazma i slično, i sve to spojeno u jedno. Pisanje knjige 1670766961
P.S. Hvala ti Pisanje knjige 1163473835 Pisanje knjige 2130683756
Nazad na vrh Ići dole
Janja The Animemaniac
Saradnik foruma
Saradnik foruma
Janja The Animemaniac


Postovi : 51
Godina : 24
Lokacija : Beograd, Srbija
Posao/hobi : crtanje, čitanje, gledanje animea

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimePon 13 Jul 2015, 23:33

Volela bih da pročitam vaše knjige jednog dana, kad ih završite! ^^
Inače, imam jednu priču trenutno, u pitanju je fantastika ali ima i gotovo svih ostalih žanrova, ali ne znam da li ću da napišem knjigu ili uradim mangu... Naravno, ovo drugo je mnogo teže, nemam ja ni odgovarajuću opremu za tako nešto (za sada), ali moja priča bi na taj način najbolje bila predstavljena. Mada, mnoge mangake su istovremeno i pisali knjigu i radili strip, tako da... Možda ispadne i oba Pisanje knjige Icon_biggrin
A možda ne ispadne ništa Pisanje knjige Icon_neutral
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimeUto 14 Jul 2015, 01:12

Ej ti kao da si rođena za mangu, bar tako iz mog ugla, ozbiljno Pisanje knjige 1670766961 Sve podrške u tome... A ja sam evo krenula da sklapam deo po deo, staviću možda negde da neko pročita ^^
Nazad na vrh Ići dole
Janja The Animemaniac
Saradnik foruma
Saradnik foruma
Janja The Animemaniac


Postovi : 51
Godina : 24
Lokacija : Beograd, Srbija
Posao/hobi : crtanje, čitanje, gledanje animea

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimeUto 14 Jul 2015, 10:06

Svakako mi javi gde mogu da pročitam kada negde postaviš ^__^
Nazad na vrh Ići dole
Zlo
Član foruma
Član foruma
Zlo


Postovi : 17

Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitimeUto 28 Jul 2015, 00:02

ja pišem priče... Rado bih jednom objavio zbirku priča. Ali tko zna da li će do toga ikada doći. Večina mojih priča mi se ne sviđa a one koje su dobre su često samo napola dovršene. Možda ovdje objavim par tih kod kojih sam "zapeo" . bilo kakav savjet bi bio dobro došao.
Jako volim povijest pa mi priče ugl. imaju veze sa time. Iako imam i par bizarnih horror priča koje sam sanjao pa pokušao prepričati ( one obično ostanu na pola dovršene)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pisanje knjige Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje knjige   Pisanje knjige Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Pisanje knjige
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pisanje poezije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti :: Književnost-
Skoči na: