Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mašta - umetnost ?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Mašta - umetnost ? Empty
PočaljiNaslov: Mašta - umetnost ?   Mašta - umetnost ? Icon_minitimeUto 28 Jul 2015, 22:49

Šta mislite o tome ? Kakva je vaša mašta(ne govorim o perverznoj mašti Mašta - umetnost ? Icon_lol ) ? O čemu najčešće razmišljate ?

Maštanje je idealizovanje, a priznajte, svi to obožavamo da radimo. Fazon, ko ne bi voleo hotel sa 7 zvezdica besplatno na Havajima ??? Hah Mašta - umetnost ? 1021311572

Ja, čini mi se, imam dva života, jedan je mašta, a drugi je realnost Mašta - umetnost ? 1670766961
Nazad na vrh Ići dole
Janja The Animemaniac
Saradnik foruma
Saradnik foruma
Janja The Animemaniac


Postovi : 51
Godina : 24
Lokacija : Beograd, Srbija
Posao/hobi : crtanje, čitanje, gledanje animea

Mašta - umetnost ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta - umetnost ?   Mašta - umetnost ? Icon_minitimePet 14 Avg 2015, 01:11

Ja uglavnom zamišljam neke likove i razna dešavanja i tako često dobijam ideje za priču... A često i zamišljam kada nešto loše uradim kako bi bilobda sam ga dobro uradila xd
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Mašta - umetnost ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta - umetnost ?   Mašta - umetnost ? Icon_minitimePet 14 Avg 2015, 15:48

Hahahaa to ti je dobro Mašta - umetnost ? Icon_biggrin Ja obožavam da maštam, samo sednem u kola i krenem, onako s muzikom da sanjarim... Predivan doživljaj Mašta - umetnost ? 3830092205
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mašta - umetnost ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Mašta - umetnost ?   Mašta - umetnost ? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Mašta - umetnost ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Film: Sedma umetnost
» Da li umetnost u Srbiji ima budućnost ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti-
Skoči na: