Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Anime

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Zlo
Član foruma
Član foruma
Zlo


Postovi : 17

Anime Empty
PočaljiNaslov: Anime   Anime Icon_minitimeUto 28 Jul 2015, 23:16

Navedite mi par zanimljivih animea . Po mogućnosti neke koji su manje poznati.
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Anime Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime   Anime Icon_minitimeUto 28 Jul 2015, 23:21

Meni se dopada Death Note, Naruto i Bleach, druge nisam ni gledala nešto posebno... Jedino one ženskaste tipa Mermaid Melody hahahah, ili Mew Mew Power, pa Pokemon i tako te gluposti... Anime Icon_razz
Nazad na vrh Ići dole
Zlo
Član foruma
Član foruma
Zlo


Postovi : 17

Anime Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime   Anime Icon_minitimeUto 28 Jul 2015, 23:36

Death note mi se sviđa.
i volim anime poput Kaiji , Mouryou no haku , Akagi itd. Svaki koji imaju nekakav detektivski element.

Ranpo Kitan: Game of Laplace mi se isto jako sviđa. iako ima tek 4 epizode....

i Psycho pass 1 i 2 .. i film. Anime Icon_biggrin

i tak.. ima ih sigurno još samo mi trenutačno ne padaju na pamet. eh da... "Another" mi se jako svidio.

i gledam Yu gi oh arc V . Anime Icon_razz . nez. zašto ali i taj me zarazio heh.
Nazad na vrh Ići dole
Janja The Animemaniac
Saradnik foruma
Saradnik foruma
Janja The Animemaniac


Postovi : 51
Godina : 24
Lokacija : Beograd, Srbija
Posao/hobi : crtanje, čitanje, gledanje animea

Anime Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime   Anime Icon_minitimePet 14 Avg 2015, 01:03

Jooj, tema o animeima ^^ Ja ih obožavam!
Razmišljam šta bi moglo da ti se dopadne... Gledala sam „Code Geass" i većini koja voli „Death Note" se taj takođe sviđa. I „No Game, No Life", mada je ovaj i dosta ecchi... A ako ti se dopao horor kao što je „Another", onda mislim da bi mogao i „Higurashi no naku koro ni" da ti se dopadne, ja ga OBOŽAVAM♥️
Većinu tih koje si nabrojao nisam gledala, pa mi je sad malo teško da smislim još neku preporuku, nadam se da će ti se ovi dopasti ako ih već nisi gledao Anime Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Zlo
Član foruma
Član foruma
Zlo


Postovi : 17

Anime Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime   Anime Icon_minitimePet 14 Avg 2015, 18:37

gledao sam Higurashi. Da. super je. Draži mi je od death notea. Iako mi je Umineko još draži ( one "igrice" . ne anime) ako to nisi čitala pročitaj svakako.
Gledao sam i code geas. nije loš. No Game, No Life nisam. Pogledam ga. ako ima nekih detektivskih štosova svidjet će mi se sigurno Anime Icon_razz .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Anime Empty
PočaljiNaslov: Re: Anime   Anime Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Anime
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti :: Film-
Skoči na: