Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pisanje poezije

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Janja The Animemaniac
Saradnik foruma
Saradnik foruma
Janja The Animemaniac


Postovi : 51
Godina : 24
Lokacija : Beograd, Srbija
Posao/hobi : crtanje, čitanje, gledanje animea

Pisanje poezije Empty
PočaljiNaslov: Pisanje poezije   Pisanje poezije Icon_minitimeSre 22 Jul 2015, 15:09

Da li pišeti poeziju? Ako da, o čemu najčešće pišete? Imate li neku svesku gde sakupljate sve što ste napisali?
Nazad na vrh Ići dole
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Pisanje poezije Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisanje poezije   Pisanje poezije Icon_minitimeSub 05 Sep 2015, 22:25

Ja sam evo od skoro krenula sa pisanjem poezije, pišem uglavnom o tome šta osećam, u čemu se zapravo i ogleda lirika. Pišem na kompjuteru, imam folder u kome sve čuvam, a posebnim osobama to štampam i poklanjam. Pisanje poezije 1670766961
Nazad na vrh Ići dole
 
Pisanje poezije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pisanje knjige

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Svet umetnosti :: Vrste umetnosti :: Književnost-
Skoči na: