Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Veliki pozdrav za našeg gosta ! Dobrodošao/la na UF - [U]metnost [F]orum. Da bi bio deo naše zajednice, moraš imati profil na forumu. Kada napraviš taj profil, bićeš u mogućnosti da vidiš svu čaroliju sveta umetnosti i uživati u svetu umetnosti zajedno sa nama. Klikni na dugme "Register" da bi mogao da nam se pridružiš.
Forum o umetnosti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Diskusija o umetnosti svake vrste, međutim najveći fokus bačen je na slikarstvo, književnu umetnost i na fotografiju.
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako Vam mi možemo pomoći ?

Ići dole 
AutorPoruka
Lost Writer
Administrator
Administrator
Lost Writer


Postovi : 119
Lokacija : Nedođija
Posao/hobi : Književna umetnost i slikarstvo

Kako Vam mi možemo pomoći ? Empty
PočaljiNaslov: Kako Vam mi možemo pomoći ?   Kako Vam mi možemo pomoći ? Icon_minitimeČet 25 Jun 2015, 23:13

Svaki forum ima stranicu na kojoj se nalaze najčešće postavljana pitanja.
Kod nas, to se nalazi ovde (ili linkom dato: https://umetnost.forumsr.com/faq ).

S obzirom na to da je ceo forum napravljen na engleskom jeziku, samim tim i često postavljana pitanja, ukoliko imate neke nedoumice, pošto kao gost ne možete timu administratora slati privatne poruke, možete nas pitati sve što Vam je nejasno ovde. Ali molimo Vas da se prethodno potrudite što bolje možete da nađete odgovor na Vaša pitanja, pa da tek onda izaberete opciju da nam pišete.

Drago nam je što ste posetili forum i nadamo se da ćete uskoro biti sa nama.

Administracija UF
Nazad na vrh Ići dole
 
Kako Vam mi možemo pomoći ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako ste uopšte došli na ideju da se bavite umetnošću ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum o umetnosti :: Forum :: Gosti-
Skoči na: